İletişim
Takip Edin

Kendi köşenizi yaratın

Evinizde ya da mekanınızda kendine has tarzıyla şık ve işlevsel bir köşe yaratmak mümkün. Biraz dikkat ve emekle boş veya işlevsiz durumdaki köşeleri, farklı görünüşleriyle dikkat çeken kullanışlı alanlar haline getirebilirsiniz. Zevkinize özel apayrı dünyalar yaratabileceğiniz gibi ufak dokunuşlarla mekana keyif katan etkiler vermek sizin elinizde.

Sayısız renk ve desenlerde bulabileceğiniz duvar kağıtlarını cesurca kullanmaktan çekinmeyin. Şık bir koltuk ve aydınlatma ile oluşturulmuş bir okuma köşesi, mekan için huzurlu ve keyifli bir alan olacaktır.

İlgilendiğiniz sanat alanının ürün veya elemanlarıyla süslenmiş bir köşe mekana inanılmaz bir enerji getirecektir. Size keyif veren kitapları, tabloları, plakları, enstrümanları gözden geçirin. Kendi içinde sanatın estetik ve uyumunu taşıyan bir alan yaratın. İşinizden döndüğünüzde görmek için sabırsızlanacağınız bir köşe olacağından eminiz.

Evinizin bir köşesinde çalışma alanı oluşturmak ihtiyaca yönelik seçeneklerden biridir. İç mekan tasarımınıza uygun bir masa ve sandalye bulmakla işe başlayın. Sonra gözlerinizi yormayacak bir aydınlatma, sıcaklık sağlamak için bir halı ve köşeyi canlandırmak için belki bir bitki. Çalışma köşeniz sizi motive eden ve keyif veren bir alan olmalıdır.

Köşenize uygun koltuk, yastık, puf, bitki, tablo ve aydınlatmaları yaratıcı biçimde bir araya getirip beklemediğiniz güzellikte alanlar oluşturabilirsiniz. İlham veren fikirlere şöyle bir göz atın ve gerisini yaratıcılığınıza bırakın!

Yorum yazın